Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó CSL Tuning - Mrazivý Kapor

Kód: 2490
Značka: Haldorádo
5,28 € 4,40 € bez DPH
informujte sa

Tekutá aróma CSL Tuning obsahuje predtrávené bielkoviny, prírodné sacharidy, voľné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Arómy majú tmavú farbu a ponúkame Vám ich v piatich príchutiach: Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Mora, Maďarská Klobása a ako novinka aj aróma s názvom Mrazivý Kapor. Je to známe pre všetkých, že v studenej vode sa spomaľuje tráviaci trak rýb a tiež rozpustnosť a lákajúca schopnosť krmív. Krmivo ktoré je naplnené v krmítku láka ryby na dne jazera z diaľku iba 1 a maximálne z 2 metrov. Pomocou týchto tekutých aróm môžeme až päťnásobne zvýšiť pachovú stopu krmiva a tým zvýšime aj našu šancu na vydarenú rybačku. Aróma sa rýchlo, agresívne šíry v studenej vode kvôli obsahu alkoholu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutá aróma CSL Tuning obsahuje predtrávené bielkoviny, prírodné sacharidy, voľné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Arómy majú tmavú farbu a ponúkame Vám ich v piatich príchutiach: Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Mora, Maďarská Klobása a ako novinka aj aróma s názvom Mrazivý Kapor. Je to známe pre všetkých, že v studenej vode sa spomaľuje tráviaci trak rýb a tiež rozpustnosť a lákajúca schopnosť krmív. Krmivo ktoré je naplnené v krmítku láka ryby na dne jazera z diaľku iba 1 a maximálne z 2 metrov. Pomocou týchto tekutých aróm môžeme až päťnásobne zvýšiť pachovTú stopu krmiva a tým zvýšime aj našu šancu na vydarenú rybačku. Aróma sa rýchlo, agresívne šíry v studenej vode kvôli obsahu alkoholu.

Červený Démon vonia ako čerstvé jahody. Použitie je všestranné. Táto aróma sa hodí k všetkým sladkým krmivám.

Dary Mora sa najčastejšie pridáva do zmesí s obsahom rybacích mučiek.

Aróma Medová Pálenka a Mrazivý Kapor sa môže používať aj krmivami s obsahom rybacích múčok aj so sladkými krmivami. Fantázii sa medze nekladú.

Aróma Maďarská Klobása pasuje ku všetkým korenistým krmivám.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie