Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

The Red One Pop-Up 60g

Kód: 4212
Značka: The One
6,63 € 5,53 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

THE RED ONE POP-UP BOILIES 60G

The Red One Fluoro pop-up boilies sú vynikajúce, pozornosť pútajúce nástrahy, či už z pohľadu farby (v jednej dóze veľa osvedčených, fluo farieb) alebo chuti a vône. Medzi zložkami môžeme nájsť

Detailné informácie

Podrobný popis

THE RED ONE POP-UP BOILIES 60G

The Red One Fluoro pop-up boilies sú vynikajúce, pozornosť pútajúce nástrahy, či už z pohľadu farby (v jednej dóze veľa osvedčených, fluo farieb) alebo chuti a vône. Medzi zložkami môžeme nájsť rôzne bielkoviny, rybacie oleje, látky podporujúce chuť do jedla, betain HCI, vo vode rozpustné aminokyseliny, arómy, farbivá a látky podporujúce uvoľňovanie.Nástraha s veľmi silným ovocným charakterom, obohatená koreninami, z výťažkov zvieracieho charakteru.Mimoriadne tuhé boilies, ktoré sa nerozmočí ani po 48 hodinách.Kvôli veľkej sile ponúknuteľné samostatne alebo v podobe panáčika.

  • Tip1: Rozrežme jeden pop-up boilies na polovicu a dajme ho na vrch 20mm halibut pelety, čiže ponúknime nástrahu na panáčika.
  • Tip2: Jeden deň pred rybolovom namočme do Red One Dipu a takto použime buď mimo háčik samostatne alebo spolu s potápavými nástrahami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: