Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Energoteam rybársky prút BLADE BOLO 6m 5-15g

Kód: 9735
Značka: Energofish
ZADARMOZADARMO
L11040 500
153,90 € 128,25 € bez DPH
skladom u dodávateľa

Je to moderný prút vyrobený z IM12 karbónu. Vďaka jeho materiálu vysokej kvality je prút ľahký a zároveň pevný. Vďaka tenkým stenám karbónových vláken lisovaných tlakom takmer 10 ton prútu dodávajú elegantný design. Z jeho nízkej hmotnosti vyplýva, že ho môžeme pohodlne používať aj pri dlhšom love.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to moderný prút vyrobený z IM12 karbónu. Vďaka jeho materiálu vysokej kvality je prút ľahký a zároveň pevný. Vďaka tenkým stenám karbónových vláken lisovaných tlakom takmer 10 ton prútu dodávajú elegantný design. Z jeho nízkej hmotnosti vyplýva, že ho môžeme pohodlne používať aj pri dlhšom love. Jeho pevná špička, ktorá rýchlo reaguje je ideálna na lov väčších pleskáčov, alebo aj na jemnejší lov kaprov. Prút, ktorý je vybavený SIC očkami s dlhými nožičkami (na špičke 2ks, na druhom dieli 1ks s klzavého očka) sa starajú o to aby sa vlasec minimálne lepil k prútu, čo znižuje jeho trenie a predlžuje dĺžku hodu. Použitie ideálne umiestnených očiek dobre prenáša záťaž na prút, čo v presnej parabole tlmí aj silnejšie výpady. Držiak navijaka so silikónovými vložkami stabilne drží navijak.

Pri B kategórových prútoch ako pri zdolávaní, tak aj pri nahadzovaní sa ohýba ich vrchná tretina. S týmito prútmi možno úspešne loviť v celom spektre rybárskych metód.
 
Vývoj uhlíkovej a kompozitnej technológie ovplyvňuje všetky aspekty života. Využívaním uhlíka IM12 sa v rybárstve stretávame s vysokou kvalitou a precíznosťou typickou pre kozmické technológie. Jej podstatou je vyššia kvalita oproti starším materiálom, ktorá sa prejavuje v nižšej hmotnosti a vyššej zaťažiteľnosti prútov.
 
Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.
 
Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.
 
Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.
 

Technické parametre:

počet dielov: 6

vrhacia záťaž: 5-15g

prepravný rozmer: 140cm

hmotnosť: 237g

Dodatočné parametre

Kategória: bolonesové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: