Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

By Döme Team Feeder Power Fighter Feeder 390H 40-120g

Kód: 2751
Značka: by Döme
ZADARMOZADARMO
By Döme Team Feeder Power Fighter Feeder 390H 40-120g
78,90 € 65,75 € bez DPH
Skladom

Najväčším rozdielom medzi staršou a novšou sériou feeder prútov je materiál z ktorého sú prúty vyrobené. Staršia séria prútov sa vyrábala z materiálu IMT-7 Power Carbon a nová séria feeder prútov Fighter sa už vyrába z materiálu IMT-8 Power Carbon. Vďaka kvalitnejšiemu materiálu sú prúty tenšie, ľahšie, pevnejšie a práve pre to sú nové prúty ešte viac zaťažiteľnejšie. Zákazník si určite hneď všimne rukoväť prútu, ktorá je vyrobená z korku a je kombinovaná s materiálom EVA a samozrejme je štíhlejšia ako pri staršej série prútov. Nová séria prútov dostala aj nový držiak navijaka, ktorý presne pasuje k novej rúčke, je tenší ale silnejší ako pri staršej série prútov. Nová séria feeder prútov Power Fighter sa skladá z prútov s dĺžkami 3,30  3,60 a 3,90 metrov, ktoré majú 47 cm dlhú rúčku a 4,2 metra dlhý feeder prút má až 57 cm dlhú rúčku. Táto predlžená rúčka má za úlohu to, že rybár aj pri menšej sile pri nahadzovaní nahodil koncovú montáž do veľkej diaľky. Nová séria prútov dostala aj nové očká na špičke, ktoré sú ešte silnejšie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčším rozdielom medzi staršou a novšou sériou feeder prútov je materiál z ktorého sú prúty vyrobené. Staršia séria prútov sa vyrábala z materiálu IMT-7 Power Carbon a nová séria feeder prútov Fighter sa už vyrába z materiálu IMT-8 Power Carbon. Vďaka kvalitnejšiemu materiálu sú prúty tenšie, ľahšie, pevnejšie a práve pre to sú nové prúty ešte viac zaťažiteľnejšie. Zákazník si určite hneď všimne rukoväť prútu, ktorá je vyrobená z korku a je kombinovaná s materiálom EVA a samozrejme je štíhlejšia ako pri staršej série prútov. Nová séria prútov dostala aj nový držiak navijaka, ktorý presne pasuje k novej rúčke, je tenší ale silnejší ako pri staršej série prútov. Nová séria feeder prútov Power Fighter sa skladá z prútov s dĺžkami 3,30  3,60 a 3,90 metrov, ktoré majú 47 cm dlhú rúčku a 4,2 metra dlhý feeder prút má až 57 cm dlhú rúčku. Táto predlžená rúčka má za úlohu to, že rybár aj pri menšej sile pri nahadzovaní nahodil koncovú montáž do veľkej diaľky. Nová séria prútov dostala aj nové očká na špičke, ktoré sú ešte silnejšie. Namiesto fix obroču dali na teleso prútu jedno mobilné dole a nahor sa skladacie ucho, ktoré je praktickejšie, ako staré. Dôležitý rozdiel sa ukazuje pri špicovom očku, ktoré oproti starému je dupľované opretý so zosilnenou štruktúrou.

TEAM FEEDER POWER FIGHTER  390H

Túto verziu zvoľme, ak v záujme úspechu treba hodiť minimálne 70m alebo aj viac. Samozrejme aj tu platí zásada, čím ťažšia je koncová montáž, tým silnejší feeder bude treba vybrať. Maximálna hodená vzdialenosť je 70-90m.

Technické parametre:

  • Dĺžka 3,90m
  • Akcia:  Heavy
  • Vrhacia záťaž: 40-120g
  • Očká: SIC
  • Rukoväť: korok + neoprén
  • Počet dielov: 3+3
  • hmotnosť: 293g

Dodatočné parametre

Kategória: feederové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: