Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó Fermentx Mliečne-Kvasený Ananás

Kód: 1858
Značka: Haldorádo
4,95 € 4,13 € bez DPH
informujte sa

Tieto produkty sú vyrobené tak, že sa suroviny nechávajú kvasiť 60 dní. Medzi produktmi Fermentx / Srvátka nájdeme hotové krmivá. Na 100% sa vyrábajú z prírodných surovín a nepridávajú sa žiadne konzervačné látky. Fermentx / Srvátka produkty majú hlavné výhody v tom, že sa nedajú pokaziť pri miešaní, lebo sú to už výrobcom predom namiešané krmivá, ktoré po otvorení môžete naplniť rovno do krmítok. Do krmiva sú namiešané pšenica a kukurica, tieto si môžete nastražiť na háčik alebo ponúknuť rybám mimo háčika vlasovou metódou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto produkty sú vyrobené tak, že sa suroviny nechávajú kvasiť 60 dní. Medzi produktmi Fermentx / Srvátka nájdeme hotové krmivá. Na 100% sa vyrábajú z prírodných surovín a nepridávajú sa žiadne konzervačné látky. Fermentx / Srvátka produkty majú hlavné výhody v tom, že sa nedajú pokaziť pri miešaní, lebo sú to už výrobcom predom namiešané krmivá, ktoré po otvorení môžete naplniť rovno do krmítka.  Krmivo je ideálne pripravené, nemusíte doňho pridávať už žiadne prísady. Do krmiva sú namiešané zrná pšenice a kukurice pre zvýraznenie účinku na lovnom mieste a tieto si môžete nastražiť na háčik alebo ponúknuť rybám mimo háčika vlasovou metódou.

Krmivo Fermentx mliečne kvasený Ananás má mliečne kvasený základ a ako ochutenie dostal tú príjemnú ananásovú príchuť, ktorá je pre kapry veľmi vábivá. Jeho farba je žltá, odtieň charakteristický pre teplé vody.

Krmivá Fermentx sa môžu úspešne používať, len čo voda dosiahne teplotu okolo 10 stupňov Celzia.

Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Alpkiya 4.3.2019 11:08
d3d3LnJ5Ym9zdHJvdi5zaw## iitazimu-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-u]iitazimu-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#iitazimu-t iwenedo
Odpovedať
Avatar autora Ubisuvup 4.3.2019 11:05
d3d3LnJ5Ym9zdHJvdi5zaw## unibjinbi-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-u]unibjinbi-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#unibjinbi-t amicim
Odpovedať