Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

by Döme Team Feeder Long Cast LCS 6500

Kód: 8868
Značka: by Döme
99,90 € 83,25 € bez DPH
informujte sa

Navijaky značky by Döme Team Feeder majú nového člena a jeho označenie je Long Cast 5500. Tento navijak je určený na dlhší feeder prút a ma ďaleké nahadzovanie. Vyznačuje sa veľkou 67 mm kovovou cievkou z ktorej sa vlasec odvíja ľahko, rýchlo a skoro bez trenia a tým zabezpečuje ďaleké hody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navijaky značky by Döme Team Feeder majú nového člena a jeho označenie je Long Cast 5500. Tento navijak je určený na dlhší feeder prút a ma ďaleké nahadzovanie. Vyznačuje sa veľkou 67 mm kovovou cievkou z ktorej sa vlasec odvíja ľahko, rýchlo a skoro bez trenia a tým zabezpečuje ďaleké hody. Vo vnútri navijaka nájdeme už klasický šnekový prevod, ktorý je mimoriadne odolný a zaručuje navijaku hladký chod a precízne navíjanie vlasca na cievku. Vo vnútri navijaka sa nachádzajú ešte 2 novinky alebo vylepšenia. Prvou novinkou je brzda rotoru. Táto novinka má za úlohu aby zabránila pri nahadzovaní koncovej montáže aby sa kľuka navijaka pohla. Druhú novinku nájdeme pod cievkou a je ňou plastový rám ktorý slúži práve na to aby sa vlasec nezamotal pod cievku navijaka. Navijak má už spomínanú veľkú cievku ale napriek tomu netreba navíjať tisícky metrov vlasca lebo cievka je plytká a z vlasca s priemerom 0,20mm sa zmestí 300 metrov. Nový navijak Long Cast LCS váži 590gramov a je určený na dlhšie a silnejšie feeder prúty. Navijak má citlivú prednú brzdu a v praxi to znamená že brzda je celkom uvoľnená alebo zatiahnutá vtedy ak ju otočíme asi tri krát. 
Baitrunner brzda sa nachádza klasicky na zadnej strane navijaka a tiež sa tam nachádza páčka s ktorou si môžete nastaviť silu baitrunner bzdy. Na kovovej cievke sa nachádzajú 2 kovové klipy na zaklipovanie vlasca.

Technické parametre:

Prevod: 4,6:1

Počet ložísk: 6

Váha: 605g

Telo navijaka: carbon

Brzda: predná + zadný baitrunner

Cievka: hliník

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: