Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Carp Expert rybársky prút TeleMatch 390 5-20g

Kód: 8398
Značka: Carp Expert
74,90 € 62,42 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Carp Expert prichádza s novou generáciou teleskopických prútov. Dobre zaťažiteľná IM10 karbónová punčoška vysokej čistoty je dobre zaťažiteľná a dovolila vytvoriť ľahký a pôvabný prút, o ktorom sme sa v tejto cenovej relácii neodvážili ani snívať. 10 kusov superľahkých SIC očiek sa postará o rovnomerné rozloženie zaťaženia. Skutočný univerzálny matchový prút, ktorý svoje miesto zastan

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Carp Expert prichádza s novou generáciou teleskopických prútov. Dobre zaťažiteľná IM10 karbónová punčoška vysokej čistoty je dobre zaťažiteľná a dovolila vytvoriť ľahký a pôvabný prút, o ktorom sme sa v tejto cenovej relácii neodvážili ani snívať. 10 kusov superľahkých SIC očiek sa postará o rovnomerné rozloženie zaťaženia. Skutočný univerzálny matchový prút, ktorý svoje miesto zastane pri love pleskáčov a cielenom love kaprov.
Rozšírené prúty, pri ktorých pracujú minimálne 2/3. C akciové prúty sú tvrdšie od D akciových, aj tak dostatočne mäkké na to, aby popri zdolávaní účinne pohltili vznikajúce záťaže a minimalizovali hrozbu odtrhnutia háčika.
 
Vynikajúca kvalita materiálu a moderná výrobná technológia pozdvihli uhlíkové prúty IM10 na poprednú priečku v hobby kategórii. Optimálne reaguje na záťaž vznikajúcu pri nahadzovaní a zdolávaní, preto sú úspešne použiteľné aj v súťažných podmienkach.
 
Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.
 
Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.
 
Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.
 
 
Technické parametre:
Počet dielov: 8
Vrhacia záťaž: 5-20g
Prepravný rozmer: 114cm
Hmotnosť: 212g

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: