Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó Blendex Hydro Big Carps 12,14mm Triplex

Kód: 8815
Značka: Haldorádo
6,90 € 5,75 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Ak je rybár pripravený na všetky situácie ktoré môžu nastať pri rybačke tak určite má pri sebe nástrahy pop up aj nástrahy kriticky vyvážené wafter. BlendeX Hydro je kriticky vyvážená nástraha wafter. To znamená že ak hodíme

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak je rybár pripravený na všetky situácie ktoré môžu nastať pri rybačke tak určite má pri sebe nástrahy pop up aj nástrahy kriticky vyvážené wafter. BlendeX Hydro je kriticky vyvážená nástraha wafter. To znamená že ak hodíme samotnú nástrahu do vody tak sa bude vznášať  ale ak ju nastražíme pod háčik tak ten háčik zaťaží wafter nástrahu natoľko že sa bude vznášať iba nástraha ale háčik ostene ležať na dne. Wafter nástraha je ideálna na cielený lov kaprov ale aj na súťažný rybolov.  BlendeX Hydro má dve varianty a to na lov tých väčších kaprov Big Carps a pre feederistov Method. Big Carps sú nástrahy veľké 12 a 14mm kým Method sú nástrahy malé iba 8 a 10mm.

Rozmýšľali sme na tým akú príchuť pridať medzi tieto nástrahy. Na koniec sme sa rozhodli že sem zaradíme príchuť TripleX. Nástraha má 3 farby a 3 arómy ktoré sa navzájom doplňujú a tvoria jeden ucelený celok. Aké farby a aké arómy sme tu skombinovali? Červená, žltá, čierna a arómy Veľký Kapor + Kalamár + Frankfurtská klobása.

Príchuť nástrahy TripleX sa počas našich testoch osvedčila celoročne. Používali sme túto príchuť buď samostatne ale sme aj kombinovali s inými príchuťami. Túto nástrahu s touto príchuťou Vám ponúkame v pop up aj vo Hydro wafter  prevedení.

BlendeX Pop Up nástrahy existujú v týchto príchutiach: Jahoda + Med, Cesnak + Mandľa, Kalamár + Chobotnica, Ananás + Banán, Kyselina Maslová + Mango, Triplex. Method nástrahy majú priemer 8 a 10mm, Big Carps nástrahy majú priemer 12 a 14mm.

Ak ešte nemáte nástrahy BlendeX tak tak Vám ich teraz ponúkame. Nech sa páči.

Priemer.: 12-14 mm

Obsah: 20 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: