Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

BOKOR VLASEC PRO SPIN MONOFILAMENT 150M 0,30mm TRANSPARENT

Kód: 10019
Značka: Bokor
4,61 € 3,84 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Táto výborná prívlačová monofilová šnúra je novým členom známej série pomenovanej po špecialistovi v love dravých rýb, Bokor Károly-ovi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Monofilová transparentná prívlačová šnúra Bokor Pro Spin - 150 metrov -

Táto výborná prívlačová monofilová šnúra je novým členom známej série pomenovanej po špecialistovi v love dravých rýb, Bokor Károly-ovi.  Silón o dĺžke 150 metrov je dostupný  v 4 rozmeroch od 0.18 mm do 0.30 mm, čím ponúka vynikajúcu alternatívu k medium prívlači, ale s najväčším rozmerom sa možno porátať aj s veľkými zubáčmi, keďže je jej priehľadná farba vo vode menej viditeľná.     

Najvýraznejšou prednosťou monofilových prívlačových šnúr proti pleteným je v ich vizuálnej citlivosti. Táto výhoda sa prejaví hlavne pri rybách ako zubáč a boleň, keďže práve tieto dva druhy rýb sú najcitlivejšie na detaily pred umelou nástrahou a to vďaka ich skvelým očiam. Čo je dosť k tomu, aby sa rozhodli o zaútočení na danú nástrahu.   

Ideálna do čistých vôd s menším množstvom prekážok, kde sú cieľové ryby veľmi opatrné, ťažšie sa presviedčajú.  Jej povrch je úplne hladký, disponuje teflónovou vrstvou, čím zaručuje odolnosť voči opotrebeniu.  Významnou je taktiež jej vlastnosť nenaberania vody, čo ju oproti pleteným robí za super variant aj k zimnej prívlači.  

Dokonalý výber k medium prívlači, wobblerom a gumám. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: