Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

The Black One Hook Boilies Boiled 14/18/20mm Mix

Kód: 4227
Značka: The One
7 € 5,83 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

The Black One varené boilies je nástraha obohatená o jedinečne vyberané najkvalitnejšie atraktory, ktoré pomáhajú v tom, aby ryby pri kŕmení čím skôr našli ponúknuté boilies. Konzistencia je tuhá vďaka vysokému obsahu bielkovín a 

Detailné informácie

Podrobný popis

THE BLACK ONE VARENÉ BOILIES

The Black One varené boilies je nástraha obohatená o jedinečne vyberané najkvalitnejšie atraktory, ktoré pomáhajú v tom, aby ryby pri kŕmení čím skôr našli ponúknuté boilies. Konzistencia je tuhá vďaka vysokému obsahu bielkovín a zložiek, ktoré kapry identifikujú vo vode ako svoju prirodzenú zložku stravy. Zmenou pH vody lákame kapry a amury. Obsahuje ešte viac korenín, čierneho korenia, rybích múčok a výťažkov z pečene! 
Neobsahuje umelé prísady ani farbivá! Je vyrobený zo 100% prírodných produktov!

  • Tip1: Pár hodín pred rybolovom namočme do arómy The Black One dip.
  • Tip2: Rozpustné nástrahy The Black One, spracujme pomletím (roztlačením) pomocou vody a The Black One dip arómy na pastu a nanesme jemnú vrstvu na povrch nástrahy.

THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES

Rozpustná nástraha The Black One je nástraha so silným, ostrým charakterom rybích múčok, ktorá obsahuje veľké množstvo čierneho korenia, pikantných korenín, pravý Haith's Robin Red a tekutý výťažok z pečene. Nástrahu s vysokým obsahom bielkovín sme ozvláštnili veľkým množstvom výťažku zo sépie a tuniakovou múčkou. Jedna z najlepších nástrah na leto, väčšie kapry sa dajú naozaj rýchlo chytiť na háčik. Na základe viacročných testovaní, aj počas frekventovaných období funguje naozaj výborne! Rozpustný druh sa odporúča pre jazerá s väčšou hustotou rýb, kým s vareným, tvrdším typom môžete zdolávať hoci aj divokejšie vody. Čas rozpúšťania závisí od teploty vody! (Čas rozpúšťania vo vode 22 C: 18mm/2 hod, 22mm/3 hod)

  • Tip1: Používajme dohromady varené aj rozpustné druhy.
  • Tip2: Pred použitím na kŕmenie pomocou kobry sušme boilies 1-2 dni alebo navlhčime boilies pred použitím.
  • Tip3: Rozpustné nástrahy The Red One spracujme pomletím (roztlačením) pomocou vody a The Red One dip arómy na pastu a nanesme jemnú vrstvu na povrch nástrahy.

Neobsahuje umelé prísady ani farbivá! Je vyrobený zo 100% prírodných produktov! Je určený nielen pre každodenný rybolov, ale aj na preteky v love kaprov. Je to mimoriadne rýchle boilies, čiže ho ryby nájdu vo veľmi krátkom čase a vďaka jeho zloženiu sa určite znova vrátia k ďalšiemu kŕmeniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: