Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

The Red One Hook Boilies Boiled 14/18/20mm Mix

Kód: 4224
Značka: The One
7 € 5,83 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

The Red One varené boilies je nástraha obohatená o jedinečne vyberané najkvalitnejšie atraktory, ktoré pomáhajú v tom, aby ryby pri kŕmení čím skôr našli ponúknuté boilies. Konzistencia je tuhá vďaka

Detailné informácie

Podrobný popis

THE RED ONE VARENÉ BOILIES

The Red One varené boilies je nástraha obohatená o jedinečne vyberané najkvalitnejšie atraktory, ktoré pomáhajú v tom, aby ryby pri kŕmení čím skôr našli ponúknuté boilies. Konzistencia je tuhá vďaka vysokému obsahu bielkovín a zložiek, ktoré kapry identifikujú vo vode ako svoju prirodzenú zložku stravy. Zmenou pH vody lákame kapry a amury. Obsahuje ešte viac korenín, arómy, ovocia, Haith's Robin Red-u! 
Neobsahuje umelé prísady ani farbivá, farbu dodávajú rôzne koreniny a Haith's Robin Red! Je vyrobený zo 100% prírodných produktov!

  • Tip1: Pár hodín pred rybolovom namočme do arómy The Red One dip.
  • Tip2: Rozpustné nástrahy The Red One spracujme pomletím (roztlačením) pomocou vody a The Red One dip arómy na pastu a nanesme jemnú vrstvu na povrch nástrahy.

THE RED ONE ROZPUSTNÉ BOILIES

Rozpustná nástraha The Red One je nástraha s mimoriadne vysokým obsahom bielkovín a uhľohydrátov. Z komplexných suchých komponentov, tekutých stimulátorov, vytvorená na základe rybích múčok a mliečnych bielkovín, s pravým Haith's Robin Red-om! Ovocno-korenisto rybací charakter sme vyzdvihli čiernym korením, a okrem toho aj mnohými ďalšími, rôznymi, inde doteraz nepoužitými, tekutými a práškových zložkami pomáha v tom, aby sme dosiahli jedinečné výsledky. Vďaka ovocnému, rybaciemu charakteru sa dá úspešne použiť v hocijakých poveternostných podmienkach. Rozpustný druh sa odporúča pre jazerá s väčšou hustotou rýb, kým s vareným, tvrdším typom môžete zdolávať hoci aj divokejšie vody. Čas rozpúšťania závisí od teploty vody! (Čas rozpúšťania vo vode 22 C: 18mm/2 hod, 22mm/3 hod)

  • Tip1: Používajme dohromady varené aj rozpustné druhy.
  • Tip2: Pred použitím na kŕmenie pomocou kobry sušme boilies 1-2 dni alebo navlhčime boilies pred použitím.
  • Tip3: Rozpustné nástrahy The Red One spracujme pomletím (roztlačením) pomocou vody a The Red One dip arómy na pastu a nanesme jemnú vrstvu na povrch nástrahy.

Je určený nielen pre každodenný rybolov, ale aj na preteky v love kaprov.Je to mimoriadne rýchle boilies, čiže ho ryby nájdu vo veľmi krátkom čase, potom vďaka vzácnemu zloženiu sa určite znova vrátia k ďalšiemu kŕmeniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: