Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó TORNADO MAXI 22 mm

Kód: 15302/HAL 15302/HAL2 Zvoľte variant
Značka: Haldorádo
5,90 € 4,92 € bez DPH
v priebehu obstarávania v priebehu obstarávania Zvoľte variant
Haldorádó TORNADO MAXI 22 mm
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

TORNADO MAXI si zachovalo špeciálny tvar nástrah TORNADO, no na rozdiel od svojich predchodcov je to potápavá, rozpustná nástraha. Vďaka zväčšenej veľkosti o 22 mm je optimalizovaný pre selektívnych lovcov veľkých kaprov, ale môže byť riešením aj pre feeder ak chcete loviť väčšie ryby.

Detailné informácie

Podrobný popis

TORNADO MAXI si zachovalo špeciálny tvar nástrah TORNADO, no na rozdiel od svojich predchodcov je to potápavá, rozpustná nástraha. Vďaka zväčšenej veľkosti o 22 mm je optimalizovaný pre selektívnych lovcov veľkých kaprov, ale môže byť riešením aj pre feeder ak chcete loviť väčšie ryby. Pri rozpúšťaní má silnú chuť a vôňu, takže rýchlo upúta oko a čuch ryby.

Každá nádoba TORNADO MAXI obsahuje dve rôzne farebné návnady, čo dáva priestor pre ďalšie experimentovanie. Sladká jahoda je žltá a červená, Syr Rokfort, Kyselina-maslová a ananásová, mango je oranžová a žltá, perník je citrónovo žltý a hnedý, cesnak a mandľa je biela a žltá, punč a mäta je ružová a žltá, zatiaľ čo kalamáre a broskyne sú oranžová a ružová, Sipi1 je citrónovo žltá, zatiaľ čo Sipi2 je oranžová a biela.

TORNADO Pop Up XL 15 mm - Sipi 1 a Sipi 2

V Novom roku zaznelo od našich milých zákazníkov veľa požiadaviek, podľa ktorých by chceli nástrahy Sipi 1 a 2 s príchuťou vyskúšať aj vo väčších veľkostiach. Neváhali sme a od roku 2023 bude celý rad TORNADO teraz doplnený o verzie 2022 Top príchutí návnad! Sipi 1 obsahuje žlté a biele nástrahy s citrónovou a mätovou príchuťou, zatiaľ čo Sipi 2 obsahuje pomarančovo-škoricové, oranžové a biele nástrahy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: