Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

by Döme Team Feeder elektronický signalizátor záberu

Kód: 8657
Značka: by Döme
18,90 € 15,75 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Lov pomocou feederových prútov znamená pre väčšinu rybárov krátkodobý lov jemnou technikou, ale pre niektorých rybárov je to cestou pre lov veľkých kaprov jemnou technikou niekedy aj v nočných hodinách a práve

Detailné informácie

Podrobný popis

Lov pomocou feederových prútov znamená pre väčšinu rybárov krátkodobý lov jemnou technikou, ale pre niektorých rybárov je to cestou pre lov veľkých kaprov jemnou technikou niekedy aj v nočných hodinách a práve pre takéto prípady a pre takýchto rybárov sme vyvinuli novodobý elektrický feederový signalizátor záberu. Tento jedinečný elektrický signalizátor bol vyvinutý a z konštruovaný  tak aby ste ho mohli používať aj počas dňa vo vypnutom režime a tým pádom nerušíte susedov rybárov nepríjemným pípaním. Ak sa rozhodnete zostať a chytať ďalej aj v nočných hodinách tak jednoducho signalizátor zapnete a pri záberu vydá zvukový signál. V čom sa líši tento elektrický signalizátor od klasických elektrických signalizátorov? Jednoznačne dizajnom a svojim tvarom. Už na prvý pohlľad je to jednoznačné pre oči skúsených rybárov. Náš nový signalizátor záberu má tvar presne ako feederová hlavica Quick Feeder. Ak feeder prút položíte do tohto signalizátora tak tam ostáva stabilne aj pri razantných záberoch.

Pomocou gombíka T si môžete nastaviť 4 rôzne tóny, s gombíkom V si môžete nastaviť 4 rôzne hlasitosti a s gombíkom S si nastavíte 4 rôzne citlivosti. TEAM FEEDER elektrický signalizátor záberu má na spodnej strane univerzálny závit, ktorý pasuje do všetkých závitoch tyčí alebo držiakov s nožičkami. Na zadnej strane signalizátora je namontovaní LED dióda, ktorá posvieti na špičku prúta. Signalizátor funguje na 3ks AAA batérie.

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: