Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

by Döme Team Feeder Gold Serie 420H 50-100g

Kód: 8920
Novinka Tip
Značka: by Döme
ZADARMOZADARMO
by Döme Team Feeder Gold Serie 420H 50-100g
270,90 € 225,75 € bez DPH
Skladom

Vývoj prútov by Döme Team Feeder Gold Serie sa spája s menom Gábora Dömeho, držiteľa tímového titulu majstra sveta z MS 2019 v Juhoafrickej Republike, vďaka čomu je táto rodina prútov plne oprávnená niesť aj označenie WORLD CHAMPION.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vývoj prútov by Döme Team Feeder Gold Serie sa spája s menom Gábora Dömeho, držiteľa tímového titulu majstra sveta z MS 2019 v Juhoafrickej Republike, vďaka čomu je táto rodina prútov plne oprávnená niesť aj označenie WORLD CHAMPION.

Tieto prúty odporúčame cieľavedomým, ostrieľaným feederovým rybárom, ako pre lov s dlhým nádväzcom, tak aj pre method feederové rybačky. Hodia sa perfektne ako na jemné, zážitkové rybačky, tak aj na nemilosrdné, profesionálne preteky. Prúty podajú maximálny výkon úplne všade. Ich charakteristikou je éterická ľahkosť, neuveriteľné tenké telo, mimoriadna rýchlosť a nikdy nevídaná pružnosť. K tomu sa pridružuje taká dokonalá krivka oblúka, že to privedie do údivu aj skúsených feederových rybárov. Telo prúta bolo vyrobené materiál IMT-12 Power Carbon, ktorý je navyše posilnení kevlarovou sieťou, tým robiac prút prakticky nezlomným.

Očká

Obyčajné SIC očká by tenké, pôvabné telo jednoducho príliš zahlúpili, preťažili, preto, bol tento prút osadený titánovo-chrómovými očkami, ktorá sú výsadou  výlučne prémiových prútov, nakoľko, v porovnaní s hoci aj tými najlepšími a najtvrdšími SIC očkami, vládnu polovičnou hmotnosťou a dvojnásobnou životnosťou.

Rukoväť

Rukoväť je pokrytá korkom, na ktorý na konci nadväzuje elegantný úchop z EVA materiálu. Prút je doplnený tým najprofesionálnejším sedlom navijaka, ktorý sa fixuje absolútne hladko a bezproblémovo.

Špičky

K prútom prislúchajú aj špičky, medzi ktorými nájdeme aj silnejšie tzv. Kaprárske - Gold Carp, čo sú vlastne tlapôčkami podopretými koncovými očkami vybavené varianty. Ďalej tu nájdeme aj super jemné Pleskáčové - Gold Fine špičky, čo sú varianty vybavené obyčajným koncovým očkom. Ku každému prútu patria 3 rozličné silné špičky, všetky dostali veľmi dobre viditeľné červené lakovanie. 

K exkluzívnemu prevedeniu prútov patrí aj pevná a elegantná transportná taška, v ktorej budeš môcť prúty prenášať bez obáv, že by sa sa poškodili.

Člen rodiny vyvinutý výslovne pre jemnú kaprarinu vo väčších vzdialenostiach. Pekelne dobrá method feederová udica do stredných vzdialenosti.

Technické parametre:

Dĺžka: 4,20m

Priemer blanku nad rukoväťou: 14mm

Hmotnosť: 255g

Vrhacia zátaž: 50-100g

Odporúčaná hmotnosť krmítka: 30-50g

Nahadzovacia vzdialenosť: 70-120m

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: