Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

EnergoTeam rybársky bič Blade 7m 5-15g

Kód: 8385
Značka: Energofish
ZADARMOZADARMO
blade
149,90 € 124,92 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Rybárske biče EnergoTeam Blade Pole sú vyrobené z karbónových vlákien IM12. Vysoká kvalita použitého materiálu sa prejavuje takými skvelými vlastnosťami, akými sú ľahkosť a pevnosť týchto bičov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybárske biče EnergoTeam Blade Pole sú vyrobené z karbónových vlákien IM12. Vysoká kvalita použitého materiálu sa prejavuje takými skvelými vlastnosťami, akými sú ľahkosť a pevnosť týchto bičov. Vďaka tenkostenným karbónovým vláknam lisovaným pri tlaku takmer 10 ton, sa aj u prútov dlhých 8 metrov dosahuje úplne štíhly a elegantný tvar. Svojou ľahkosťou a pohodlným úchopom je vhodný aj na dlhodobý rybolov. Špička prútu má rýchlu akciu, pevnú kostru a preto je ideálny aj na lov pleskáčov či dokonca kaprov. Vzhľadom k dutej špičke sú biče vhodné aj na použitie s gumovým amortizérom. Protišmyková rukoväť poskytuje stabilný úchop.

C akcia je jedna z najčastejšie používaných, univerzálnych charakteristík prútov, pri ktorých pracujú minimálne 2/3 jeho časti, preto sú dostatočne mäkké k tomu, aby účinne otupovali rýchle a nečakané výpady rýb, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika a s tým súvisiacu stratu ryby.
 
Vývoj uhlíkovej a kompozitnej technológie ovplyvňuje všetky aspekty života. Využívaním uhlíka IM12 sa v rybárstve stretávame s vysokou kvalitou a precíznosťou typickou pre kozmické technológie. Jej podstatou je vyššia kvalita oproti starším materiálom, ktorá sa prejavuje v nižšej hmotnosti a vyššej zaťažiteľnosti prútov.
 
Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.
 
 
Technické parametre:
Počet dielov: 7
Vrhacia záťaž: 5-15g
Prepravný rozmer: 130cm
Hmotnosť: 306g

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: