Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó BIG RIVER hrubý pleskáč 1,5kg

Kód: 8617
Novinka
Značka: Haldorádo
5,79 € 4,83 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Nadišiel čas na to aby sme vyrobili krmivá určené na lov v riekach a práve teraz Vám predstavujeme sériu krmív s názvom Haldorádó BIG RIVER. Pre nás bolo dôležité zostaviť takú komplexnú zmes

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadišiel čas na to aby sme vyrobili krmivá určené na lov v riekach a práve teraz Vám predstavujeme sériu krmív s názvom Haldorádó BIG RIVER. Pre nás bolo dôležité zostaviť takú komplexnú zmes aby sa ku krmivu muselo pridať iba voda a to sa nám aj podarilo. Po otvorení obalu je hneď vidieť že táto zmes má komplexné zloženie a nič z nej nechýba. Tieto krmivá Vám ponúkame na lov kaprov, pleskáčov a mrien.

Tieto krmivá sa vyznačujú mimoriadnou lepivosťou ale rýchlou rozpustnosťou. Zmes obsahuje ťažké komponenty ktoré ostávajú na dne rieky. Do všetkých 3 príchutí sme pridali nové pelety ktoré sú ploché, ťažké, sladké a ktoré chutia rybám.

Krmivo Rýchla Mrena bola vyvinutá na lov mrien a podustiev. Obsahuje rôzne druhy peliet ktoré sa líšia farbou aj tvarom, ani tu sme nevynechali pridať rôzne druhy olejnatých semien a takto zloženú zmes sme dochutili syrovou arómou ktorú sme doplnili aj o kyselinu maslovú. Takto sme dostali krmivo ktorá má slanú chuť a razantnú, silnú, prenikavú arómu na ktorú spoľahlivo reagovali mreny, podustvy ale aj jalce. Túto zmes môžete obohatiť o živé kostné červy.

Tieto nové krmivá Vám ponúkame v 1,5kg baleniach za priaznivú cenu. Ak chcete byť úspešný pri rybačkách na riekach tak určite vyskúšajte krmivá Big River. Už Vám ostáva si vybrať tú správnu príchuť a namiešať krmivo. Prajeme veľa úspechov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: