Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó Blendex 2in1 Kalamár Chobotnica

Kód: 8792
Novinka
Značka: Haldorádo
5,59 € 4,66 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Od našich verných zákazníkov sme dostali nápad vytvoriť novú sériu krmív s názvom Blendex 2 IN 1. Táto séria krmív maximálne pasuje k nástrahám s názvom Blendex. Tieto krmivá sú vlastne zmesou mikropeliet a krmiva, namiešané v optimálnom pomere

Detailné informácie

Podrobný popis

Od našich verných zákazníkov sme dostali nápad vytvoriť novú sériu krmív s názvom Blendex 2 IN 1. Táto séria krmív maximálne pasuje k nástrahám s názvom Blendex. Tieto krmivá sú vlastne zmesou mikropeliet a krmiva, namiešané v optimálnom pomere aby sa navlhčené krmivo mohlo používať do klasickýck kŕmitiek, method kŕmitiek a do PVA produktov. Dokonale namiešané komponenty pôsobia vo vode nasledovne: najprv sa z kŕmitka uvoľňuje jemné krmivo, z ktorého sa rýchlo uvoľňujú aromatické látky a vedľa kŕmitka ostávajú mikropelety, na ktorých si pochutnávajú väčšie ryby.

Ak chcete krmivo použiť v kŕmitku, tak si suché krmivo postupne navlhčite, pomiešajte, môžete pridať arómy, následne pretlačíte cez sito a dostanete kvalitnú kŕmitkovú zmes.

Ak chcete krmivo použiť do PVA , tak v žiadnom prípade nepridávajte vodu. V ponuke máme viac druhov tekutých aróm. Najlepší efekt vytvoríte, ak suché krmivo pomiešate so SpeciAdditive.

Krmivá Blendex 2 IN 1 Vám ponúkame v 6 príchutiach – Ananás-Banán, Jahoda-Med, Cesnak-Mandľa, Kalamár-Chobotnica, Triplex, Kyselina maslová-Mango.

Krmivá Kalamár-Chobotnica a Triplex sú na báze rybacích múčok, Jahoda-Med, Cesnak-Mandľa, Ananás-Banán, Kyselina maslová-Mango sú sladké s obsahom uhlohydrátov.

Krmivo Blendex 2 IN 1 Kalamár – Chobotnica má čierne sfarbenie a obsahuje ružové mikropelety. Vôňa krmiva je silná rybacia s pridaním lososového oleja. Krmivo sa najlepšie osvedčilo od jari až po neskorú jeseň, hlavne na intenzívne zarybnených revíroch.

Zrnitosť: miešaná

Hmotnosť: 800g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: