Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó Fluo micro method feed pellet - brutal liver

Kód: 8627
Značka: Haldorádo
6,49 € 5,41 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Fluo Micro Method Feed Pellet v plnej miere uspokojuje požiadavky čoraz populárnejšej method techniky a je revolučným krmivom na selektívny lov kaprov. Všetci členovia tejto rodiny majú nápadnú farbu, pri rozpúšťaní sa vo vode vytvárajú vo vode efektný mrak, týmto sa ich účinnosť zvyšuje. Sú výbornou selektívnou návnadou na veľ

Detailné informácie

Podrobný popis

Fluo Micro Method Feed Pellet v plnej miere uspokojuje požiadavky čoraz populárnejšej method techniky a je revolučným krmivom na selektívny lov kaprov. Všetci členovia tejto rodiny majú nápadnú farbu, pri rozpúšťaní sa vo vode vytvárajú vo vode efektný mrak, týmto sa ich účinnosť zvyšuje. Sú výbornou selektívnou návnadou na veľké ryby.

Použitie: Na pelety veľkosti 1,5mm nalejeme 1dl vody, zakryjeme, dobre potrasieme, aby sa pelety zmiešali s vodou a po pár minútach ich môžeme plniť do krmítka. pojem selektívneho krmiva na kapre.
 
Brutal Liver mikropeletky sa dostávajú na pulty predajní v tricolor farbe ale silná pečeňová chuť a vôňa ostáva zachovalá presne tak ako pri krmivu BRUTAL LIVER.V jednom balení nájdeme mix hnedých,čierných, a červených peletiek..Ryba ktorá natrafí na tieto peletky zostane pri krmídlu až do vtedy kým nepozbiera aj posledný kus.


Balenie 400g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: