Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Kamasaki rybársky bič Viking 5m 5-20g

Kód: 8381
Značka: Kamasaki
8,63 € 7,19 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Rybársky bič Viking MMV Pole sa teší veľkej popularite, keďže vďaka modernej technológii a použitého kompozitu pri výrobe, znesie aj drsné podmienky. Má dokonalé použitie na kamenistých brehoch, kde

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybársky bič Viking MMV Pole sa teší veľkej popularite, keďže vďaka modernej technológii a použitého kompozitu pri výrobe, znesie aj drsné podmienky. Má dokonalé použitie na kamenistých brehoch, kde by ostré kamene ľahko poškodili karbónové materiály, ktoré sú náchylnejšie na nárazy. Široký výber dĺžok umožňuje zvoliť optimálne parametre rybárskeho prútu z kolekcie Viking so zaručene vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

C akcia je jedna z najčastejšie používaných, univerzálnych charakteristík prútov, pri ktorých pracujú minimálne 2/3 jeho časti, preto sú dostatočne mäkké k tomu, aby účinne otupovali rýchle a nečakané výpady rýb, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika a s tým súvisiacu stratu ryby.
 
Predovšetkým v chladnej vode, alebo keď sa ryby len opatrne stravujú, sa odporúča loviť s jemnou koncovou montážou. Samozrejme, tenký nadväzec a háčik zvyšuje možnosť straty úlovku, avšak s montážou fungujúcou v dokonalej harmónii s kompozitným prútom možno zvýšiť šancu úspešného zdolávania.
 
Výrobca prút opatril rukoväťou, ktorá je typická pre match, špic, bolonské a tele-match prúty, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj pri držaní v ruke počas dlhšieho obdobia.
 
Technické parametre:
Počet dielov: 5
Vrhacia záťaž: 5-20g
Prepravný rozmer: 117cm
Hmotnosť: 323g

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: