Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

L&K rybársky prút Proguide 1,98m 14-42g

Kód: 9796
Značka: L&K
ZADARMOZADARMO
lk
90,90 € 75,75 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Len málo môže byť na trhu takých prútov, ktorých objavenie, precízna prípravná práca a testovania trvali tak dlho. Známy rybár loviaci na prívlač, Béla Lukácsi, už pred rokmi na jednej výstave dal vrtulu rybárom. S týmito prototypmi prútov bez nápisov predstavil salmo wobblery a L&K novinky medzi nástrahami. Už vtedy mnohí rybári zaostrili na tieto štíhle prúty a nepretržitými otázkami nás ostreľovali, že kedy bude vý

Detailné informácie

Podrobný popis

Len málo môže byť na trhu takých prútov, ktorých objavenie, precízna prípravná práca a testovania trvali tak dlho. Známy rybár loviaci na prívlač, Béla Lukácsi, už pred rokmi na jednej výstave dal vrtulu rybárom. S týmito prototypmi prútov bez nápisov predstavil salmo wobblery a L&K novinky medzi nástrahami. Už vtedy mnohí rybári zaostrili na tieto štíhle prúty a nepretržitými otázkami nás ostreľovali, že kedy bude výstroj dostupná.
 
Odkiaľ vôbec začať predstavovanie? Začnime od začiatku!
Áno, predok, špic. Na prvý pohľad je očividné, že bandážovanie očiek dostalo žltú farbu. Aj to má svoju úlohu, keďže farba láka pohľad a lepšie vidíme kmitanie špica, nech je reč o zábere alebo prekážke na dne. Smerujúc nadol vidíme pekný jednostopový rad očiek, ktoré sú extra ľahké, disponujú silnými a odolnými SIC vložkami. Dokonalý k lovu s pletenou šnúrou. Neopotrebúvajú šnúru, ani šnúra neopotrebúva očká. Áno, odporúčame ho hlavne k lovu s tenkou pletenou šnúrou, alebo k prútom s nanofilovou šnúrou, keďže tieto šnúry s malým roztiahnutím najlepšie reflektujú situáciu vo vode. Jedine pri light variante odporúčame aj monofilovú šnúru, keďže lov opatrných rýb si v mnohých prípadoch vyžadujú priehľadnú, tenučkú šnúru. Zvláštny blank takmer až po naše ruky vedie záchvevy, preto nielen zo špica, ale aj v rukách budeme cítiť, kedy je ryba na našom háčiku. 
Idúc nadol vidíme jeden závitový držiak navijaka, ktorý stabilne drží k nemu priliehajúci navijak. Smerom k rukoväti vidíme, že máme dočinenie s delenou rukoväťou. Moderný vzhľad, pohodlné držanie, rozloženie hmotnosti. 
Tieto sú dobre viditeľné v sfarbení rukoväti a na bočnom šití púzdra.
 
Biela-Light akcia
 
Vrhacia záťaž: 14-42 g
 
Naozajstný jemný rybársky prút, ktorým dokážeme viesť aj tú najmenšiu nástrahu, môžeme používať s tenkou nanofilovou, alebo monofilovou šnúrou, ale dobrý výber môže byť aj L&K najtenšia 0,04 mm-ová žltá pletená šnúra. Súper pobrežných ostriežov, menších zubáčov a šťúk. Vďaka citlivosti s ním vieme prezentovať nástrahu tak precízne, že neodolá žiaden dravec.
Vďaka dostupnej cene sú dostupné nielen pre profesionálnych prívlačiarov. Hocikto môže okúsiť loviť touto metódou, keď má v ruke rybársky prút L&K Proguide.
Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.
Na prúte sa nachádzajú očká z oxidu hlinitého, ktoré sú ľahšie ako keramické. Ich odolnosť voči opotrebovaniu a nárazom robí tento materiál stále populárnejší u výrobcov prútov.
 
Technické parametre:
 
Počet dielov: 2
Vrhacia záťaž: 14-42g
Prepravný rozmer: 104cm
Hmotnosť: 107g

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: