Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Shimano Ultegra FC C3000 XG

Kód: 13644
Značka: Shimano
164,95 € 137,46 € bez DPH
Skladom
Navijak Ultegra FC je doslova nabitý technológiami, ktoré boli doteraz výsadou modelov najvyšších cenových radov (ako je napríklad Stella).

Pevná a silná prevodovka Hagane v kombinácii s mikromodulárnou prevodovkou MicroModule II, uložením prevodovky X-Ship a technológiou Silent

Detailné informácie

Podrobný popis

Navijak Ultegra FC je doslova nabitý technológiami, ktoré boli doteraz výsadou modelov najvyšších cenových radov (ako je napríklad Stella).

Pevná a silná prevodovka Hagane v kombinácii s mikromodulárnou prevodovkou MicroModule II, uložením prevodovky X-Ship a technológiou Silent Drive zvyšuje hladkosť chodu. Technológia X-Protect poskytuje dokonalú ochranu proti prieniku vody bez pocitu sťaženej rotácie a chráni spoľahlivo ako telo, tak rolničku. Cievka s dlhým zdvihom Long Stroke Spool predlžuje oproti bežným cievkam odhadzovaciu vzdialenosť. Vďaka technológii G-Free Body je ťažisko navijaka posunuté bližšie k prútu a pomáha tak znižovať únavu a zvýšiť pohodlie pri nahadzovaní. Telo je vyrobené z ľahkého a odolného kompozitu CI4+.

Technické parametre:
 
Hmotnosť 225 g
Kapacita 210 m/0,25 mm
Model 3000 XGFC
Náhradné cievky Nie
Počet ložísk 6
Prevod 6,4:1
Veľkosť 30

Dodatočné parametre

Kategória: Obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: