Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

BOKOR NAVIJAK PRO SPIN veľ.2000

Kód: 9890
Značka: Bokor
42,90 € 35,75 € bez DPH
informujte sa

Bokor  Pro Spin prívlačový navijak - menom Bokor Károlya, špecialistu na lov dravých rýb, označenej obľúbenej "Bokor" série je najnovší člen, tento výborný prívlačový navijak.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bokor  Pro Spin prívlačový navijak - menom Bokor Károlya, špecialistu na lov dravých rýb, označenej obľúbenej "Bokor" série je najnovší člen, tento výborný prívlačový navijak. Produkt je dostupný v 2 rozmeroch. Rozmer 2000 môže byť obľúbenou pomôckou zástancov light metódy, kým rozmer 4000 môže pokojne loviť menších sumcov. Okrem ergonomického vyhotovenia a výnimočne ľahkého chodu, jeho brzdový systém nás nenechá v štichu. Bokor  Pro Spin prívlačový navijak  Menom Bokor Károlya, špecialistu na lov dravých rýb, označenej obľúbenej "Bokor" série je najnovší člen, tento výborný prívlačový navijak. V ľahkom grafitovom tele dostalo miesto, výnimočne plynulý chod zaručujúcich, 8+1 ložísk. Hliníková cievka a ďalšie vonkajšie časti dostali zlaté doplnky, ktoré v kombinácii s matnou čiernou farbou vytvárajú výnimočne estetický obraz.  Potrebne silná kovová kľučka má na konci ergonomicky vyhotovenú rukoväť, ktorá ani po viachodinovom používaní nepôsobí nepríjemne. Kľučka podporuje pravo aj ľavoruké používanie.   

Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii. Príslušenstvo k navijaku tvorí aj jedna náhradná kovová cievka.
 
Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.
 
Technické parametre:
Rozmer: 2000
Počet ložísk: 8+1
Brzdový systém: predný
Prevodový pomer: 5,4:1
Materiál tela navijaka: grafit
Cievka: hliník + hliníková náhradná
Kapacita cievky: 0,20mm/220m
Hmotnosť: 206g

Dodatočné parametre

Kategória: privilačové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: