Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

L&K RYBÁRSKY PRÚT NA PRÍVLAČ PERCH BLADE UL 2,10m

Kód: 9816
Značka: L&K
48,90 € 40,75 € bez DPH
Skladom

Legendárne a veľmi úspešné prívlačové prúty Spin Blade obalili do nového moderného rúcha. Doplnené o skúsenosti Bélu Lukácsiho ponúkajú rybárom jednu z najlepších prívlačových sérií roku 2020.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prívlačový prút L&K Perch Blade UL
Legendárne a veľmi úspešné prívlačové prúty Spin Blade obalili do nového moderného rúcha. Doplnené o skúsenosti Bélu Lukácsiho ponúkajú rybárom jednu z najlepších prívlačových sérií roku 2020. Z tejto ponuky nesmie chýbať ani najjemnejší kus série, preto sa k radosti UL rybárov obnovil aj Perch Blade. Jedna z najdôležitejších častí sa skrýva v citlivej špičke vyrobenej z kompaktného uhlíka, ktorá upravuje náhodové vlastnosti a citlivosť záberov.
Okrem výbornej špičky slúži uhlíkový materiál IM12 k tomu, aby sme cítili všetky pohyby najmenších umelých nástrah. Počas záseku a zdolávania špic a blank potrebne stvrdne, preto sa netreba obávať, ak sa na háčik dostane väčšia ryba.
Už z názvu je evidentné, že bol optimalizovaný k lovu ostrieža, avšak výborne sa hodí aj k lovu jalca alebo boleňa. Môžeme ho použiť s monofilovou, alebo aj s tenkou pletenou šnúrou. Obnovila sa aj prepracovanosť rukovätí prútov, ktorá bola vytvorená spojením deleného korkového a duplonového materiálu. Popri praktickejšom čistení napomáha taktiež k lepšej stabilite úchopu počas náhodov a zdolávaní. Zvýšená pozornosť série bola venovaná novému radu NT očiek so Sic vložkami, ktoré zabránia aj náhodnému neželanému natočeniu šnúry.
V spodnej časti má skrutkový držiak navijaka, ku ktorému sa odporúča použitie navijaka rozmeru 800-2000, pre komfortné používanie boli opatrené potrebne veľkým závesom háčika.
Celá séria zaručuje výbornú použiteľnosť ku ktorejkoľvek technike UL prívlače, ako aj jedinečné zážitky. 

Technické parametre:
 
Počet dielov: 2
Vrhacia záťaž: UL
Prepravný rozmer: 109cm
Hmotnosť: 95g

Dodatočné parametre

Kategória: privilačové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: