Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

L&K RYBÁRSKY PRÚT NA PRÍVLAČ SPIN BLADE ELITE 2,70m 30-80g

Kód: 9830
Značka: L&K
71,90 € 59,92 € bez DPH
informujte sa

IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic,

Detailné informácie

Podrobný popis

IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic, ktorý zaznamená aj tie najmenšie zábery. Rýchlo tvrdnúci materiál umožňuje rýchle a úspešné zdolávanie aj na miestach s prekážkou či hustou vegetáciou.
 
Stále viac rozšírenou je tzv. členená rukoväť. Jej podstatou je, že ju tvorí kvalitný korok a špongia, kombinácia ktorých zaručuje stabilné držanie trebárs aj s vlhkými či mokrými rukami. Takto vyhotovená rukoväť zabezpečuje sebaistý lov, či už je reč o nahodení, alebo zdolávaní.
 
Skrutkový držiak je z dôvodu jednoduchej manipulácie jedným z najobľúbenejších typov držiakov navijaka. Jeho vzhľad sa samozrejme priebežne mení. Na tento prút sa dostala jeho elegantná obmena.
 
 
Zo silícium-karbidu vyrábané, tzv. SIC očká vďaka ich nízkej hmotnosti a povrchu odolnému voči opotrebovaniu patria medzi najčastejšie používané typy očiek. Ich vynikajúce fyzikálne vlastnosti umožňujú ich využívanie aj pri splietaných šnúrach, pri ktorých odolávajú aj vysokej dracej sile.
 
Technické parametre:
 
Počet dielov: 2
Vrhacia záťaž: 30-80 g
Prepravný rozmer: 141cm
Hmotnosť: 208g

Dodatočné parametre

Kategória: privilačové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: