Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

WIZARD RYBÁRSKY PRÚT DROP SHOT 2,10m 5-20g

Kód: 9794
Značka: Wizard
42,90 € 35,75 € bez DPH
informujte sa

Tento prút bol vytvorený pre tých, čo obľubujú Drop Shot. Jeho špeciálny karbónový materiál je garanciou k tomu, aby bol vhodný na tento spôsob lovu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prút bol vytvorený pre tých, čo obľubujú Drop Shot. Jeho špeciálny karbónový materiál je garanciou k tomu, aby bol vhodný na tento spôsob lovu. Prút je samozrejme prispôsobený tomuto spôsobu trochu ľahšou akciou a vďaka tejto vlastnosti s ním môžeme vodiť aj menšie plastové nástrahy.

B akciové prúty možno označiť za stredne tvrdé, pri ktorých sa pôsobením záťaže ohýba posledná tretina prútu. Počas zdolávania pracujú spoľahlivo, možno ich úspešne používať aj na užších miestach.
 
IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic, ktorý zaznamená aj tie najmenšie zábery. Rýchlo tvrdnúci materiál umožňuje rýchle a úspešné zdolávanie aj na miestach s prekážkou či hustou vegetáciou.
 
V okruhu prívlačových rybárov je stále viac obľúbená malá nástraha, takmer bez hmotnosti a čo možno najviac vycibrená montáž. Pri ľahkej prívlači je najúspešnejším spôsobom používanie "jednoručného" prívlačového prútu. Rukoväť týchto prútov je výrazne kratšia ako pri klasických prívlačových prútoch.
 
Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.
 
Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.
 

Technické parametre:

Počet dielov: 2
Vrhacia záťaž: 5-20g
Prepravný rozmer: 108cm
Hmotnosť: 125g

Dodatočné parametre

Kategória: privilačové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: