Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

CARP HUNTER ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ALFA SET 2+1

Kód: 10121
Značka: Carp Hunter
71,90 € 59,92 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h
Elektronické signalizátory sú stále viac rozšírené v okruhu rybárov. Ak nechceme pravidelne kontrolovať našu výstroj a signalizátor, tak sú pre nás veľkými pomocníkmi. Pri ťahajúcom zábere i padáku (so swingerom) vždy signalizujú. Môžeme byť pokojní, veď vieme, že sa včas dozvieme o zábere.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronické signalizátory sú stále viac rozšírené v okruhu rybárov. Ak nechceme pravidelne kontrolovať našu výstroj a signalizátor, tak sú pre nás veľkými pomocníkmi. Pri ťahajúcom zábere i padáku (so swingerom) vždy signalizujú. Môžeme byť pokojní, veď vieme, že sa včas dozvieme o zábere.
 
Carp Hunter Alfa je nová generácia signalizačnej sady s rádiovou prijímacou jednotkou. Dosah je 200 metrov, čo je o 50 m viac, ako pri bežných signalizátoroch, preto sa môžeme viac vzdialiť od našich prútov, ale o zábere sa určite dozvieme.
 
Charakteristika prijímača:
 
- Stredné tlačidlo slúži na za/vypnutie zariadenia. Tlačidlom "V" vieme dať prijímač tichšie, alebo hlasnejšie. Šiesta úroveň aktivuje funkciu vibrovania. To je veľmi dôležitá vec, keďže rybár na brehu hľadá okrem iného aj pokoj. Nerušme ostatných rybárov alebo prírodu nezmyselne nahlas nastavenými vysielačmi alebo prijímačom. Nemusíme dať všetkým na známosť, že veru my máme záber.
 
- Tlačidlom ’T’ nastavujeme tón zvuku, ktorý je nášmu uchu príjemný, alebo vzbudzuje pozornosť, prípadne sa odlišuje od ostatných signalizátorov. Silu zvuku vieme nastaviť v šiestich úrovniach.
 
Charakteristika signalizačnej jednotky:
 
- Rovnako v ňom nájdeme tlačidlo za/vypnutia. Tlačidlá na výber hlasitosti a tónu zvuku sa nachádzajú na miestach ako na prijímači. Namiesto vibračného módu vieme naše vysielače nastaviť do tichej pozície.
 
- Okrem nich sa tu nachádza aj tretie tlačidlo "S" ako sensitivity, čiže citlivosť. To znamená toľko, že vieme nastaviť, na aké silné potiahnutie sa má signalizátor ozvať. V prípade jemných záberov sa oplatí nastaviť na najnižšiu hodnotu. Ak je veľké vlnenie, ktoré môže skresľovať, vieme nastaviť citlivosť, vďaka čomu nespadneme do pasce tak, že budeme bežať k prútom pri fantómových záberoch.
 
- Závity vysielačov sú kompatibilné s akoukoľvek vidličkou, rodpodom.
 
Batérie: Prijímač i vysielač fungujú rovnako s 9V-ovou batériou.
Vododoolné, preto aj v najväčšom daždi môžeme naše signalizátory ponechať vonku.
 
2,5 mm-ový jack vstup, do ktorého vieme pripojiť náš elektronický swinger.
 
Opätovné naladenie prijímacej jednotky:
 
Môže sa stať, že počas používania je spojenie medzi prijímačom a vysielačom poškodené vplyvom elektrického vedenia a signalizátora. Vtedy odporúčame našu signalizačnú sadu znova zladiť. Priebeh je nasledujúci:
 
1. Skontrolujte, či sú batérie v prijímači a vo vysielačoch funkčné.
 
2. Vypnite prijímač a všetky vysielače.
 
3. Zapnite prijímaciu jednotku.
 
4. Stlačte a držte tlačidlo Kódovanie stlačené (okolo 6 sekúnd) v časti s držiakom batérií, až kým nezaznejú 3 po sebe nasledujúce zvukové signály, čím sa signalizuje vymazanie nastavenia spojenia medzi vysielačom a prijímačmi (továrenské nastavenie).
 
5. Držte stlačené tlačidlo kódovania v časti držiaka batérií po dobu 1 sekundy. Krátky signál bude oznamovať, že sa prístroj dostal do stavu kódovania.
 
6. Do 10 sekúnd zapnite jeden vysielač. Budete počuť krátke zapípanie vysielača, ktoré bude nasledované krátkym zapípaním prijímača. Tento signál hlási, že je vysielač spárovaný s prijímačom.
 
7. Prosíme, zopakujte 5. a 6. krok aj s ostatnými vysielačmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Signalizátory - swingre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: