Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

BANAX NAVIJAK S CNC KĽUČKOU SI7000P KOÓS SERIA

Kód: 9908
Značka: Koós catfish
ZADARMOZADARMO
S21601 702
131,90 € 109,92 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Pri jeho výrobe bolo potrebné množstvo skúseností a znalostí. Jeho vyvážená, ohromne silná predná brzda je precízne nastaviteľná, čo je veľmi dôležité počas zdolávania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri jeho výrobe bolo potrebné množstvo skúseností a znalostí. Jeho vyvážená, ohromne silná predná brzda je precízne nastaviteľná, čo je veľmi dôležité počas zdolávania.
Vďaka použitiu 6 ks nehrdzavejúcich guľôčkových ložísk a využitiu výborného, spomaleného prevodového pomeru (3.7:1) je výsledkom omnoho väčší prenos výkonu.
 
Malý prevod kvôli použitiu veľkej cievky nie je vôbec nevýhodou. Dokonca, ďalšou zvláštnosťou tohto robustného navijaka je duralová cievka lisovaná za studena. Dvojnásobne hrubá os cievky a uzatvorené, aj morským vodám odolajúce ložiská zaručujú dlhú životnosť.
 
Na navijak sa dostala dokonale fungujúca predná brzda. Jej veľká výhoda je, že vieme predísť strate ryby spôsobenej rýchlym výpadom zdolávanej ryby. Brzdu navijaku sa oplatí ešte pred zahájením rybačky nastaviť tak, aby bol v súlade s ostatnými prvkami výstroje. Na cievke navijaka sa nachádza skrutka na reguláciu brzdnej sily, vďaka ktorej je priebeh zdolávania rýchle a účinne kontrolovateľný.
 
Pri zdolávaní veľkých rýb je nenahraditeľným spoľahlivá výstroj. Navijak s kovovým telom nie len výzorovo, ale aj kvalitou patrí do vyššej kategórie.
Pri zdolávaní veľkých rýb je spoľahlivá výstroj nevyhnutnosťou. Navijak s kovovým telom patrí nielen vlastnosťami, ale aj kvalitou k najvyššej kategórii.
 
Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii.
 
Na navijak sa dostala prvá brzda s veľkými lamelami typická pre vyššie kategórie, ktorá s precízne vypracovaným pohonom tvorí nezdolateľný pár. Hlavne pri zdolávaní veľkých rýb je dôležité, aby sa regulačnou skrutkou nachádzajúcou sa v prednej časti navijaka dalo rýchlo a adekvátne reagovať na aktuálnu situáciu.
 
Technické parametre:
Rozmer: 7000
Počet ložísk: 6
Brzdový systém: predný
Prevodový pomer: 3,7:1
Materiál tela navijaka: kov
Cievka: kov
Kapacita cievky: 0,52mm/240m
Hmotnosť: 945g

Dodatočné parametre

Kategória: sumcové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: