Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

L&K VERTIC GUIDE 210 PRÚT 2,10m 50-150g

Kód: 9887
Značka: L&K
87,90 € 73,25 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Sumcový prút L&K Vertic Guide 2,1m 50-150g - Popri vábení z člna umožňuje aj vertikálnu prívlač na trhu doposiaľ chýbajúci masívny a silný variant, ktorý sa stane dokonalým protivníkom našich najväčších sumcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sumcový prút L&K Vertic Guide 2,1m 50-150g - Popri vábení z člna umožňuje aj vertikálnu prívlač na trhu doposiaľ chýbajúci masívny a silný variant, ktorý sa stane dokonalým protivníkom našich najväčších sumcov. Dvojdielny prút vyrobený z materiálu nano carbon IM10 vďaka riešeniu spojenia dielcov a jeho charakteristike ho robí masívnym, ale počas zdolávania zaručuje potrebnú pružnosť, popri tom je jeho hmotnosť len 225 gramov, čo ho robí nadpriemerným medzi prútmi na veľké ryby.

Sumcový prút L&K Vertic Guide 2,1m 50-150g Pod značkou L&K nájdeme doplnky k lovu dravých rýb vo veľmi kvalitnom prevedení, výnimočne širokom sortimente, zaručujúcom more pozitívnych zážitkov. Vertic Guide rozširuje segment, na ktorého základe bol vyvinutý k lovu sumca, v rámci neho stále populárnejším vertikálnym lovom, ktorý v minulých rokoch viedol k uloveniu životných sumcov u mnohých rybárov. Popri vábení z člna umožňuje tento na trhu doposiaľ chýbajúci masívny a silný variant aj vertikálnu prívlač. Stane sa dokonalým protivníkom našim najväčším sumcom. Avšak je dokonalým výberom aj k lovu veľkých sumcov prívlačou. Prút je dvojdielny variant s dĺžkou 2,1 metra, je vyrobený z materiálu nano carbon IM10, ktorý vďaka riešeniu spojenia dielcov a charakteristike ho robí masívnym, ale počas zdolávania zaručuje potrebnú pružnosť, popri tom je jeho hmotnosť len 225 gramov, čo ho robí nadpriemerným medzi prútmi na veľké ryby. Vrhacia záťaž 50-150 gramov umožňuje aj zdvíhanie veľkých vertikálnych wobblerov a iných umelých nástrah, zmapuje tak dané územie ukrývajúce sumcov. Má delenú korkovú rukoväť, ktorá je celá v časti pri držiaku navijaka, vytvára tým dodatočný úchop, umožňuje pevné držanie v každej fáze zdolávania. Začiatok prúta a blanku dostal dva prechodné modré prvky, charakteristické pre značku, doplnené o žlté, dobre viditeľné obviazania pri trojstopových zosilnených očkách. Prút odporúčame pre profesionálnych sumčiarov i pre začiatočníkov. K vertikálnym metódam je to jeden z najlepších výberov.

IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic, ktorý zaznamená aj tie najmenšie zábery. Rýchlo tvrdnúci materiál umožňuje rýchle a úspešné zdolávanie aj na miestach s prekážkou či hustou vegetáciou.
 

Dodatočné parametre

Kategória: sumcové morské
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: