Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Rybársky prút Koós Catfish Horizont 3,0m 1000-1300g

Kód: 9876
Značka: Koós catfish
ZADARMOZADARMO
L17391 300
96,90 € 80,75 € bez DPH
skladom, dodanie 24-48h

Dajú sa s nimi dobre trhať aj viazacie a trhacie vlasce s pevnosťou 7 kg. Záložná sila prútu charakteristická pre vrhaciu záťaž 1200 g, bola skúšaná na zaťaženie 2000 g. Pomocou tohto prútu sa dá zdolať aj odpor najväčších sumcov v extrémnych podmienkach. K prútu sa odporúča pletená šnúra s priemerom 0,32-0,65 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prúty Ferenca Koósa HOROZONT, ktoré sú k dostatiu v dĺžkach 300 a 330 cm boli na konci testovacieho obdobia vo fáze záseku so špičkou a kostrou kalibrovanou na lov na veľké vzdialenosti neporaziteľné. Dajú sa s nimi dobre trhať aj viazacie a trhacie vlasce s pevnosťou 7 kg. Záložná sila prútu charakteristická pre vrhaciu záťaž 1200 g, bola skúšaná na zaťaženie 2000 g. Pomocou tohto prútu sa dá zdolať aj odpor najväčších sumcov v extrémnych podmienkach. K prútu sa odporúča pletená šnúra s priemerom 0,32-0,65 mm. Prút názov HORIZONT nedostal náhodou, škála metód, ku ktorým je odporúčaný je totiž dosť široká: k použitiu na vyvesenú vážiacou do 1500g, pri love na ťažko na veľké vzdialenosti, pri love s klzavým plavákom s peletami, alebo so živou nástrahou, pri love s bójkou so živými rybami a pri všetkých hladinových metódach.

Pri B kategóriových prútoch ako pri zdolávaní, tak aj pri nahadzovaní sa ohýba ich vrchná tretina. S týmito prútmi možno úspešne loviť v celom spektre rybárskych metód.

 
 

Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.

Pri zdolávaní veľkých, agresívne sa brániacich rýb je dôležité, aby bol každý jeden prvok výstroja dostatočne kvalitný. Posilnené, odolné očká dobre zvládajú aj tvrdé a dlhotrvajúce zdolávania.

Dodatočné parametre

Kategória: sumcové morské
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: