Oznamujeme Vám, že web stránka je stále v momente naplňovania, stále pribúdajú nové tovary.

Haldorádó CSL Tuning Červený Démon

Kód: 2502
Značka: Haldorádo
5,28 € 4,40 € bez DPH
informujte sa

Tekutá aróma CSL Tuning obsahuje predtrávené bielkoviny, prírodné sacharidy, voľné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Arómy majú tmavú farbu a ponúkame Vám ich v piatich príchutiach: Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Mora, Maďarská Klobása a ako novinka aj aróma s názvom Mrazivý Kapor. Je to známe pre všetkých, že v studenej vode sa spomaľuje tráviaci trak rýb a tiež rozpustnosť a lákajúca schopnosť krmív. Krmivo ktoré je naplnené v krmítku láka ryby na dne jazera z diaľku iba 1 a maximálne z 2 metrov. Pomocou týchto tekutých aróm môžeme až päťnásobne zvýšiť pachov. Tú stopu krmiva a tým zvýšime aj našu šancu na vydarenú rybačku. Aróma sa rýchlo, agresívne šíry v studenej vode kvôli obsahu alkoholu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutá aróma CSL Tuning obsahuje predtrávené bielkoviny, prírodné sacharidy, voľné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Arómy majú tmavú farbu a ponúkame Vám ich v piatich príchutiach: Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Mora, Maďarská Klobása a ako novinka aj aróma s názvom Mrazivý Kapor. Je to známe pre všetkých, že v studenej vode sa spomaľuje tráviaci trak rýb a tiež rozpustnosť a lákajúca schopnosť krmív. Krmivo ktoré je naplnené v krmítku láka ryby na dne jazera z diaľku iba 1 a maximálne z 2 metrov. Pomocou týchto tekutých aróm môžeme až päťnásobne zvýšiť pachov.Tú stopu krmiva a tým zvýšime aj našu šancu na vydarenú rybačku. Aróma sa rýchlo, agresívne šíry v studenej vode kvôli obsahu alkoholu.

Červený Démon vonia ako čerstvé jahody. Použitie je všestranné. Táto aróma sa hodí k všetkým sladkým krmivám.

Dary Mora sa najčastejšie pridáva do zmesí s obsahom rybacích mučiek.

Aróma Medová Pálenka a Mrazivý Kapor sa môže používať aj krmivami s obsahom rybacích múčok aj so sladkými krmivami. Fantázii sa medze nekladú.

Aróma Maďarská Klobása pasuje ku všetkým korenistým krmivám.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: